top of page
20210717195954_IMG_2379_edited.jpg

Wolontariat

Praca w ramach Wolontariatu ELO to idealny sposób na zdobycie doświadczenia w zakresie organizacji festiwalu. Umożliwia spotkanie wielu ciekawych twórców filmowych, poznanie interesujących ludzi, a tym samym możliwość nawiązania przyjaźni na długie lata. Ponadto to bezpłatny udział w pokazach, panelach dyskusyjnych i wydarzeniach towarzyszących (w czasie wolnym od powierzonych obowiązków) a także możliwość zrobienia praktyk i otrzymania zaświadczenia o odbytym wolontariacie.

Zostań wolontariuszem festiwalu

Wybierz kierunek: i wyrusz z nami w tę pełną przygód wędrówkę!

Nie zwlekaj – jak najszybciej wypełnij formularz zgłoszeniowy APLIKUJ 

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 czerwca 2022 r.

 

Potrzebujemy Waszej pomocy w ramach takich sekcji:

– sekcji informacyjnej – w której niestraszne są tabelki z harmonogramem. Wolontariusze wydają akredytacje oraz torby festiwalowe, zajmują się bieżącymi sprawami w biurze obsługi oraz udzielają niezbędnych i wyczerpujących informacji na temat wydarzeń festiwalowych.

– sekcji warsztatowej – w której asertywność to podstawa. Wolontariusze sprawdzają akredytacje/bilety przed wejściem na poszczególne obiekty festiwalowe, pilnują porządku podczas festiwalu, paneli dyskusyjnych oraz spotkań warsztatowych.

– sekcji obsługi mediów – w której lekkie pióro jest na wagę złota. Wolontariusze zajmują się pisaniem tekstów, sprawozdań i recenzji z poszczególnych wydarzeń festiwalowych, które następnie umieszczane są na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Festiwalu

Terminarz wolontariatu

12.07.            - zjazd wolontariuszy do Lichenia

13.07-15.07  - przygotowania festiwalu

16.07             - festiwal

17.07             - sprzątanie pofestiwalowe i rozjazd

Illustration79-1.jpg
Dołącz do nas! 
Aplikuj

Dziękujemy za zgłoszenie!

Niebawem skontaktujemy się z Tobą.

bottom of page